Melatolin Plus na nerwy i dobry sen!

Miewasz kłopoty ze snem? Budzisz się w nocy, nerwowo spoglądasz na ekran telefonu i zastanawiasz, kiedy ta noc wreszcie się skończy? Dzień wcale nie zapowiada się lepiej. Jesteś rozdrażniona i poddenerwowana, nie możesz skoncentrować się na pracy. Cóż mogę napisać. Otóż moja droga, tak wyglądają skutki uboczne bezsenności. Dalej idziesz w zaparte? Zaparzasz kolejną kawę, twierdząc że sen jest dla słabych? Rób tak dalej i czekaj na śmierć. Tak, dobrze przeczytałaś – na śmierć!

Bezsenność – cichy zabójca

Nieleczona bezsenność zwiększa ryzyko przedwczesnego zgonu nawet o 58%. Dodatkowo może skutkować rozwojem demencji, cukrzycy, depresji a nawet raka!

 • Sen zwiększa produktywność, poprawia pamięć i koncentrację. Na pewno słyszałaś o tym, że przed ważnym egzaminem czy trzeba zjeść porządne śniadanie i dobrze się wyspać!
 • Badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazały, że osoby zmagające się z bezsennością są aż sześciokrotnie bardziej podatne na rozwój depresji w porównaniu do tych, które spokojnie przesypiają całą noc.
 • Bezsenność idzie zazwyczaj w parze z otyłością. Skąd taka zależność? Otóż w trakcie snu nasz organizm produkuje leptynę – hormon odpowiedzialny za uczucie sytości. Wniosek jest prosty – niewyspana jesz więcej, przybierając tym samym na wadze. Proste i logiczne.
 • Nie wiem jak Ty, ale ja kiedy się nie wyśpię czuję się fatalnie. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o brak humoru czy rozdrażnienie… A symptomy łudząco przypominające te, który towarzyszą grypie czy przeziębieniu. Łamie mnie w kościach, mam podwyższoną temperaturę. Podsumowując: bezsenność zaburza pracę układu immunologicznego – obniża odporność organizmu. Stąd objawy o których pisałam wyżej.
 • Choć przyjęło się mówić, że zdrowie jest najważniejsze kwestię wyglądu traktujemy priorytetowo. Zwłaszcza, my kobiety. Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie i młodo – zatrzymać czas. Ciężko to zrobić, zarywając kolejną noc z rzędu. Podkrążone oczy, spuchnięta twarz i zmarszczki jakby takie bardziej widoczne… Niewyspany organizm wydziela więcej kortyzolu – hormonu stresu, który niszczy włókna kolagenowe i prowadzi do przedwczesnego starzenia się organizmu.

I co dalej jesteś taka harda czy już skruszałaś? Pewnie przeklinasz mnie w duchu, myśląc: skoro jesteś taka mądra, wyuczona i w ogóle, to udziel jakiejś konkretnej rady. Napisz, jak w skuteczny sposób można pokonać bezsenność. Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem, KRÓLOWO! 😀

Sposoby na bezsenność

Styl życia oraz codzienne nawyki mają ogromny wpływ na jakość naszego snu. Dlatego na początek radziłabym Ci właśnie na nich się skupić.

 • Ustal harmonogram dnia – kładź się o stałych porach
 • Nie pij alkoholu bezpośrednio przed snem
 • Śpij w zaciemnionym pomieszczeniu
 • Nie korzystaj z komputera/smartfona w łóżku
 • Zrezygnuj z picia kawy w godzinach wieczornych lub popołudniowych
 • Nie śpij w ciągu dnia
 • Nie zabieraj problemów dnia codziennego do łóżka

Przestrzegaj tych zasad przez miesiąc. Po upływie tego czasu sprawdź czy coś się zmieniło.

Aktualizacja

I jak tam? Lepiej? Czy dalej kicha? Pewnie przeklinasz mnie w myślach. Właśnie zmarnowałam miesiąc swojego życia. Przykro mi, chciałam dobrze. Mam nadzieję, że po tym spędzonym z tabletkami Melatolin Plus powiesz coś innego.

Melatolin Plus 

Naturalne ekstraktu roślinne, melatonina, l-tryptofan, L-teanina, Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) oraz witamina B6 to kompozycja która koi nerwy, ułatwia zasypianie, zapewnia zdrowy i regeneracyjny sen. Suplement diety Melatolin Plus jest bezpieczny – nie powoduje uzależnień, nie wywołuje skutków ubocznych.

Melatolin Plus przeznaczenie

Suplement diety stosowany w celu zniwelowania skutków ubocznych stresu i wspomagania zasypiania.

Melatolin Plus działanie

 • redukuje uczucie zmęczenia i rozdrażnienia
 • ułatwia zasypianie
 • wspiera prawidłowe funkcje psychiczne
 • redukuje liczbę przebudzeń w ciągu nocy
 • niweluje objawy jet-lagu oraz pracy w systemie zmianowym

 

Melatolin Plus opinie

Melatolin Plus to preparat, który pokochały miliony! Pomimo krótkiej obecności na rynku zdążył zjednać sobie rzeszę fanów. W tym mnie – największą wielbicielkę! Gdybym była złośliwa i samolubna, nie podzieliłabym się z Wami tą jakże cenną informacją. Odesłałabym Was do lekarza, który skasowałby 100 zł za przepisanie jakiś tam ziółek. Może z czasem, sami byście się dowiedzieli o istnieniu Melatolin Plus. Aczkolwiek śmiem twierdzić, że mogłoby Wam to zająć trochę czasu. Otóż jest to preparat sprzedawany tylko i wyłącznie za pośrednictwem Internetu, więc nie poleci Wam go miła Pani farmaceutka, a ja  Aneta – kobieta, która przez kilka lat walczyła z bezsennością.

Moja walka z bezsennością 

Początkowo myślałam, że to wina stresu. Zmieniłam pracę na bardziej spokojną, generalnie przewartościowałam kilka spraw. Nie pomogło. Następnie zaopatrzyłam się w melisę – dalej to samo. Swojego czasu piłam nawet specjalną mieszankę ziół ojca Klimuszko. I nawet widziałam jakąś tam różnicę. Niestety, organizm szybko się przyzwyczaił…. Efekty zniknęły. Byłam załamana. Przypuszczam, że doskonale znasz to uczucie – leżysz w łóżku, chcesz zasnąć a nie możesz. Szlag człowieka trafia! I w taki oto sposób, pewnej bezsennej nocy, odpaliłam komputer (choć wiem, że nie powinnam), wpisałam w okno wyszukiwarki hasło: tabletki nasenne bez recepty. Przejrzałam setki stron, przeczytałam tysiące artykułów. Definicję bezsenności miałam w jednym palcu. Podobnie zresztą jak jej przyczyny i metody leczenia – jedną z polecanych była właśnie suplementacja Melatolin Plus. Kupiłam, spróbowałam, pozbyłam się problemów z zasypianiem.

Początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona, tabletki… Naturalne bo naturalne, ale to jednak tabletki. Najbardziej obawiałam się tego, że się uzależnię – po ich odstawieniu, bezsenność powróci. Tak się nie stało. Pomimo tego, że kurację Melatolin Plus zakończyłam kilka miesięcy temu, dalej śpię spokojnie. Dodatkowo stałam się mniej nerwowa. Nie złoszczę się o głupoty – brudne pranie czy zaległe zmywanie.

Noc jest do spania, a dzień do działania. Nie zmieniaj tego, co zapoczątkowała Matka Natura! Zamów Melatolin Plus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *